top of page

LOKALIZACJA

2022-06-07_WIZ_1.jpg

UL. WIEJSKA 28

Inwestycja przy ul. Wiejskiej 28 jest doskonale skomunikowana z głównymi częściami Zamościa,
a jednocześnie stanowi idealne rozwiązanie dla osób szukających mieszkania w cichej i spokojnej okolicy.

mapa
INWA-WIĘCEJ

REKREACJA

Zamość jest miastem oferującym wiele atrakcji i miejsc do odpoczynku. Obiekt zlokalizowany jest niecałe 3 km od Rynku Wielkiego i Ogrodu Zoologicznego, 2 km od Parku Miejskiego, Parku Linowego, Ośrodku Sportu i Rekreacji
i kortów tenisowych. W słoneczny dzień warto wybrać się także nad Zalew Zamojski, od którego dzieli nas około 4 km. W promieniu 1 km znajdziemy również sklepy, apteki, przedszkola, szkoły, a zaledwie 2 km od inwestycji znajdują się dwie galerie handlowe.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Zamość to relatywnie niewielkie a przy tym bardzo ciekawe, historyczne miasto położone w południowej części województwa lubelskiego, pełne zabytków i ciekawych atrakcji. Miasto założone zostało jako prywatne miasto szlacheckie Jana Zamoyskiego w 1580 r.

Sercem Zamościa a jest klimatyczny rynek, z otaczającymi go zabytkowymi kamienicami oraz barokowym ratuszem. Stąd warto wybrać się na spacer by podziwiać kolejne atrakcje. W promieniu zaledwie 500 m znajdziemy m.in. Muzeum Zamojskie, Muzeum Sakralne Katedry Zamojskiej, Twierdzę Zamość, Pałac Zamoyskich, Bramę Szczebrzeską, Bramę Lwowską, Podziemną trasę turystyczną oraz dwa mniejsze rynki – Solny i Wodny.

Nieopodal Zamościa znajduje się Roztoczański Park Narodowy oraz położony na jego skraju Zwierzyniec, zachęcające do zwiedzania okolicy.

bottom of page